ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΙΒΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2013-ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΣΧΟΛΕΙΩΝ (ΜΕΤΑΛΛΙΑ) | |||||
ΧΡΥΣΑ | ΑΡΓΥΡΑ | ΧΑΛΚΙΝΑ | συνολο | ||
7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ | 5 | 4 | 5 | 14 | 1η θέση |
3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ | 3 | 1 | 0 | 4 | 2η θέση |
ΓΥΜΝ ΚΑΣΤΕΛΛΑΝΩΝ | 2 | 2 | 1 | 5 | 3η θέση |
4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ | 2 | 1 | 1 | 4 | 4η θέση |
5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ | 2 | 1 | 1 | 4 | 5η θέση |
ΓΥΜΝ ΜΟΥΣΙΚΟ | 2 | 1 | 1 | 4 | 6η θέση |
ΓΥΜΝ ΘΙΝΑΛΙΟΥ | 1 | 2 | 1 | 4 | 7η θέση |
ΓΥΜΝ ΦΑΙΑΚΩΝ | 1 | 0 | 3 | 4 | 8η θέση |
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ | 1 | 1 | 0 | 2 | 9η θέση |
ΓΥΜΝ ΑΓΡΟΥ | 1 | 1 | 0 | 2 | 10η θέση |
ΓΥΜΝ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ | 1 | 0 | 0 | 1 | 11η θέση |
ΕΙΔΙΚΟ ΕΠΑΓΓ ΓΥΝΑΣΙΟ | 1 | 0 | 0 | 1 | 12η θέση |
6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ | 0 | 3 | 2 | 5 | 13η θέση |
2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ | 0 | 2 | 2 | 4 | 14η θέση |
ΓΥΜΝ ΛΙΑΠΑΔΩΝ | 0 | 0 | 1 | 1 | 15η θέση |
ΓΥΜΝ ΑΡΓΥΡΑΔΩΝ | 0 | 0 | 0 | 0 | |
ΓΥΜΝ ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ | 0 | 0 | 0 | 0 | |
ΓΥΜΝ ΠΑΞΩΝ | 0 | 0 | 0 | 0 | |
ΑΓΟΡΙΑ | ΚΟΡΙΤΣΙΑ | ΣΥΝΟΛΟ | |||
68 | 54 | 122 | |||
ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΣΤΙΒΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΑΝΑ ΑΓΩΝΙΣΜΑ - ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΟΙ ΕΠΙΔΟΣΕΙΣ | |||||
ΣΧΟΛΕΙΟ | ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΘΛΗΤΗ | ΑΓΩΝΙΣΜΑ | ΕΤ ΓΕΝΝ | ΕΠΙΔΟΣΗ | ΘΕΣΗ |
7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ | ΛΙΟΥΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | 80Μ-ΑΓ | 1998 | 10.16 | 1η θέση |
4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ | ΚΥΡΕΣ ΓΙΑΝΝΗΣ | 80Μ-ΑΓ | 1998 | 10.23 | 2η θέση |
7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ | ΡΙΚΟΣ ΜΑΡΚΟΣ | 80Μ-ΑΓ | 1998 | 10.59 | 3η θέση |
ΓΥΜΝ ΘΙΝΑΛΙΟΥ | ΤΣΕΝΕΜΠΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ | 80Μ-ΚΟΡ | 2000 | 11.18 | 1η θέση |
ΓΥΜΝ ΘΙΝΑΛΙΟΥ | ΣΤΑΜΠΟΥΛΟΓΛΟΥ ΕΛΠΙΔΑ | 80Μ-ΚΟΡ | 1999 | 11.21 | 2η θέση |
7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ | ΡΟΚΙΔΗ ΜΕΛΙΝΑ | 80Μ-ΚΟΡ | 1999 | 11.59 | 3η θέση |
3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ | ΤΑΤΣΕΦ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟ | 150Μ-ΑΓ | 1996 | 19.06 | 1η θέση |
5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ | ΜΠΑΡΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ | 150Μ-ΑΓ | 1998 | 19.30 | 2η θέση |
4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ | ΖΗΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | 150Μ-ΑΓ | 1998 | 19.61 | 3η θέση |
7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ | ΚΑΡΝΙΑΚ ΗΡΑ | 150Μ-ΚΟΡ | 1999 | 21.34 | 1η θέση |
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ | ΝΤΙΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΙΑ | 150Μ-ΚΟΡ | 1999 | 21.79 | 2η θέση |
ΓΥΜΝ ΦΑΙΑΚΩΝ | ΑΛΕΞΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ | 150Μ-ΚΟΡ | 1999 | 23.19 | 3η θέση |
ΓΥΜΝ ΦΑΙΑΚΩΝ | ΡΑΠΤΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ | 300Μ-ΑΓ | 1998 | 39.82 | 1η θέση |
6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ | ΦΙΛΙΠΠΑΣ ΣΠΥΡΟΣ | 300Μ-ΑΓ | 1998 | 41.43 | 2η θέση |
5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ | ΜΑΘΕΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | 300Μ-ΑΓ | 1998 | 42.71 | 3η θέση |
3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ | ΓΚΙΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ | 300Μ-ΚΟΡ | 1998 | 44.53 | 1η θέση |
2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ | ΣΤΟΓΙΑΝΝΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ | 300Μ-ΚΟΡ | 1999 | 46.46 | 2η θέση |
ΓΥΜΝ ΦΑΙΑΚΩΝ | ΚΑΛΟΥΔΗ ΟΥΡΑΝΙΑ | 300Μ-ΚΟΡ | 2000 | 60.33 | 3η θέση |
ΓΥΜΝ ΚΑΣΤΕΛΛΑΝΩΝ | ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΣΩΣΙΠΑΤΡΟΣ | 600Μ-ΑΓ | 1.44.6 | 1η θέση | |
6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ | ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | 600Μ-ΑΓ | 1998 | 1.48.1 | 2η θέση |
ΓΥΜΝ ΚΑΣΤΕΛΛΑΝΩΝ | ΠΑΚΤΙΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ | 600Μ-ΑΓ | 1.49.1 | 3η θέση | |
ΓΥΜΝ ΜΟΥΣΙΚΟ | ΜΟΝΤΣΕΝΙΓΟΥ ΜΑΡΙΝΑ | 600Μ-ΚΟΡ | 1.51.7 | 3η θέση | |
6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ | ΛΙΜΠΑΝΤΖΗ ΑΘΗΝΑ | 600Μ-ΚΟΡ | 2000 | 2.21.7 | 3η θέση |
6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ | ΒΡΑΔΗ ΕΛΛΗ | 600Μ-ΚΟΡ | 2000 | 2.21.8 | 3η θέση |
7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ | ΡΕΝΤΙΦΗΣ ΦΟΙΒΟΣ | 1000Μ-ΑΓ | 1999 | 3.02.0 | 1η θέση |
7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ | ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ | 1000Μ-ΑΓ | 1999 | 3.05.54 | 2η θέση |
7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ | ΖΩΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | 1000Μ-ΑΓ | 2000 | 3.08.05 | 3η θέση |
4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ | ΘΩΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | 3000Μ-ΑΓ | 1998 | 11.03.7 | 1η θέση |
7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ | ΠΡΟΒΑΤΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ | 3000Μ-ΑΓ | 1998 | 14.20.2 | 2η θέση |
2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ | ΛΑΜΠΡΟΥ ΣΠΥΡΟΣ | 3000Μ-ΑΓ | 1999 | 15.52.2 | 3η θέση |
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΝΩΝ | ΤΑΦΑΪ ΜΑΝΩΛΗΣ | ΜΗΚΟΣ-ΑΓ | 6,09 m | 1η θέση | |
ΓΥΜΝ ΑΓΡΟΥ | ΜΑΝΤΖΟΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ΜΗΚΟΣ-ΑΓ | 1999 | 5,78 m | 2η θέση |
ΓΥΜΝ ΘΙΝΑΛΙΟΥ | ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΜΑΡΙΟΣ | ΜΗΚΟΣ-ΑΓ | 2000 | 4,62 m | 3η θέση |
ΓΥΜΝ ΜΟΥΣΙΚΟ | ΚΟΝΤΟΥ ΣΟΦΙΑ | ΜΗΚΟΣ-ΚΟΡ | 4,72 m | 1η θέση | |
ΓΥΜΝ ΘΙΝΑΛΙΟΥ | ΜΙΖΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ | ΜΗΚΟΣ-ΚΟΡ | 1999 | 4,67 m | 2η θέση |
ΓΥΜΝ ΛΙΑΠΑΔΩΝ | ΝΙΝΟΥ ΝΙΚΟΛΙΝΑ | ΜΗΚΟΣ-ΚΟΡ | 1999 | 4,55 m | 3η θέση |
ΓΥΜΝ ΜΟΥΣΙΚΟ | ΜΟΝΟΠΩΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΤΡΙΠΛΟΥΝ-ΑΓ | 1998 | 12,8 m | 1η θέση |
5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ | ΜΕΤΣΟ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ | ΥΨΟΣ-ΑΓ | 1998 | 1,60 m | 1η θέση |
ΓΥΜΝ ΜΟΥΣΙΚΟ | ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | ΥΨΟΣ-ΑΓ | 1,45 m | 2η θέση | |
ΓΥΜΝ ΚΑΣΤΕΛΛΑΝΩΝ | ΙΒΑΝΩΦ ΙΒΑΝ | ΥΨΟΣ-ΑΓ | 1997 | 1,40 m | 2η θέση |
7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ | ΛΕΙΣΟΥ ΛΟΥΙΖΑ | ΥΨΟΣ-ΚΟΡ | 1999 | 1,53 | 1η θέση |
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ | ΣΟΥΡΙΑΝΟΥ ΣΤΑΜΑΤΕΛΑ | ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ-ΚΟΡ | 1998 | 2,2 | 1η θέση |
6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ | ΔΕΔΕ ΝΕΦΕΛΗ | ΑΛΜΑ ΕΠΙΚΟΝΤΩ-ΚΟΡ | 1999 | 2,2 | 2η θέση |
7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ | ΖΙΩΓΑ ΜΑΡΙΑ | ΑΛΜΑ ΕΠΙΚΟΝΤΩ-ΚΟΡ | 1999 | 1,8 | 3η θέση |
ΓΥΜΝ ΑΓΡΟΥ | ΝΕΡΑΝΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ΑΛΜΑ ΕΠΙΚΟΝΤΩ-ΑΓ | 1998 | 3,3 | 1η θέση |
ΓΥΜΝ ΚΑΣΤΕΛΛΑΝΩΝ | ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ | ΑΛΜΑ ΕΠΙΚΟΝΤΩ-ΑΓ | 2,5 | 2η θέση | |
7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ | ΤΣΟΝΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ | ΑΛΜΑ ΕΠΙΚΟΝΤΩ-ΑΓ | 1999 | 2,4 | 1η θέση |
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ | ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ | ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ-ΑΓ | 1998 | 14,02 m | 1η θέση |
7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ | ΚΡΟΥΣΤΑΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ | ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ-ΑΓ | 1999 | 10,20 m | 2η θέση |
2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ | ΠΡΟΒΑΤΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ | ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ-ΑΓ | 1999 | 10,10 m | 3η θέση |
4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ | ΠΟΥΛΗ ΑΝΝΑ | ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ-ΚΟΡ | 1998 | 8,58 m | 1η θέση |
2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ | ΑΓΑΘΟΥ ΑΛΕΞΙΑ | ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ-ΚΟΡ | 1998 | 7,99 m | 2η θέση |
ΓΥΜΝ ΦΑΙΑΚΩΝ | ΦΑΙΤΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ | ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ-ΚΟΡ | 1998 | 7,35 m | 3η θέση |
ΕΙΔΙΚΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΡΑΚΙΑΝΑΣ | ΜΕΣΦΟΥΤ-ΦΡΑΝΤΖΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ | ΑΚΟΝΤΙΟ-ΑΓ | 1998 | 36,7 m | 1η θέση |
3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ | ΚΟΛΟΒΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΑΚΟΝΤΙΟ-ΑΓ | 1998 | 30,58 m | 2η θέση |
3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ | ΚΩΝΣΤΑΝΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ | ΑΚΟΝΤΙΟ-ΚΟΡ | 1998 | 16,94 m | 1η θέση |
7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ | ΜΑΛΙΣΙΟΒΑ ΕΛΕΝΗ | ΑΚΟΝΤΙΟ-ΚΟΡ | 1999 | 15,92 m | 2η θέση |
7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ | ΑΣΜΑΝΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ | ΑΚΟΝΤΙΟ-ΚΟΡ | 2000 | 13,94 m | 3η θέση |
5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ | ΤΣΙΜΙΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ | 80Μ-ΜΕ ΕΜΠΟΔΙΑ ΚΟΡ | 1999 | 13.7 | 1η θέση |
Παρασκευή 5 Απριλίου 2013
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΤΙΒΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ 2013
Εγγραφή σε:
Σχόλια ανάρτησης (Atom)
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου